Pasowanie na ucznia

Rozpoczęcie nauki w szkole to bardzo ważny moment w życiu dziecka. Czeka ono na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej. Taki, w tym roku szczególnie długo oczekiwany dzień, nadszedł dla pierwszoklasistów PSP nr 2 w Przysusze 11 czerwca w budynku przy ulicy Skowyry i 17 czerwca w budynku przy ulicy Warszawskiej. W tych szczególnych dniach młodym uczniom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Leszek Wamil dokonał uroczystego pasowania, a rodzice wręczyli dzieciom upominki. Wcześniej jednak uczniowie wykazali się zdobytymi dotychczas wiadomościami i umiejętnościami. Śpiewając piosenki i recytując wiersze podkreślili, że lubią szkołę, a czas nauki upływa im bardzo ciekawie.

Klasa Ia
Klasa Ib