Teatr baniek mydlanych

Pani Maja Chorzępa nazywa siebie animatorką bańkową, choć z zawodu jest pedagogiem i terapeutą. Jednak pokazy iluzji bańki mydlanej są jej największą pasją, z radością więc zagościła w naszym w przedszkolu 4 marca 2022 roku. Podczas swoich występów zabiera widzów w magiczny świat iluzji bańki mydlanej. Wytwarzane przez nią bańki płoną, z niektórych wydobywa się tajemniczy dym. Kobieta tworzy także tunele bańkowe i obręcze. Bubbles show to atrakcja zarówno dla małych jak i dużych. Pani Maja odwiedza dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Dzięki wykształceniu i doświadczeniu pedagogicznemu z łatwością nawiązuje kontakty z dziećmi w każdym wieku. Swoimi występami chce poprawiać humor i sprawić, aby na twarzach widzów pojawił się uśmiech. Pani Maja ze swoim widowiskiem była także w telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN.
Na przedszkolakach ten teatr zrobił niesamowite wrażenie.