Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole radośnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zamiast typowych lekcji, uczniowie klas 4-8 spędzali czas z wychowawcami. Po długim okresie nauki zdalnej, mieli okazję odnowić swoje relacje z kolegami z klasy. Większość wyszła na spacer po okolicy, niektórzy poznawali historię naszego miasta. Część uczniów grała w gry planszowe. Następnie, wszyscy  spotkali się na placu przed szkołą, by wziąć udział konkursie plastycznym pt. „Świat naszych marzeń”.
Każda klasa na wyznaczonym miejscu rysowała kredą swoją wizję świata przyjaznego dzieciom. Szkolny plac  zamienił się w barwny, radosny obraz.
Uczniowie klas 0-3 oraz przedszkolaki również spędzali ten dzień wyjątkowo – na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta obejrzeli w Domu Kultury bajkę pt. „Dobry Dinozaur”. Wychowawcy zorganizowali im także  zabawy integracyjne.
Wszyscy uczniowie naszej placówki  z okazji ich święta otrzymali serdeczne życzenia od pana Burmistrza – Tomasza Matlakiewicza.
Nauczyciele również dołączają się do tych życzeń – niech każdy dzień będzie dla Was świętem, niesie radość i satysfakcję ze wszystkiego, co robicie.