Pasowanie na Przedszkolaka

Coś wam powiem w tajemnicy,
wielki sekret zdradzę wam,
lubię chodzić do przedszkola,
już trzy latka przecież mam”.
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowe wydarzenie, które w naszym przedszkolu odbyło się w listopadzie. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania dyrekcji, rodziców oraz dzieci. Mali artyści z grup: Żabki oraz Kaczuszki zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce i wierszyki. Programy artystyczne wzbudziły zachwyt wśród przybyłych gości. Występując przed tak dużą publicznością, dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również gotowością do wystąpienia na przedszkolnej scenie. Po części artystycznej nastąpił „Akt pasowania”, podczas którego Pan Dyrektor Marcin Fidos włączył przedszkolaki do społeczności Zespołu Placówek Oświatowych w Przysusze. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po części oficjalnej nadeszła chwila na pamiątkowe zdjęcia (grupie Kaczuszek wykonał je pan Krzysztof Szczepański, za co bardzo dziękujemy) i słodki poczęstunek.
Był to niezapomniany, pełen emocji i miłych wrażeń dzień w naszym przedszkolu.