Sukces małych szachistów

29.11.2023 r. odbył się VI Turniej Szachowy zorganizowany przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, stanęli w szranki turniejowe. Naszą szkołę reprezentowało dwanaścioro uczniów z klas II – IV, w których prowadzone są zajęcia: Edukacja Przez Szachy w Szkole. Dzięki swoim umiejętnościom, ambicji oraz zaciętej walce nasi mali szachiści odnieśli wielki sukces, zdobywając z puli osiemnastu medali aż dziewięć w swoich grupach wiekowych:
– złoty medal: Emilia Snoch z klasy 4b,
– srebrne medale: Wiktoria Mundzik z klasy 2a, Kuba Snoch z klasy 2b oraz
Jan Woźniak z klasy 3b,
– brązowe medale: Stanisław Gołąbek z klasy 2a, Aleksandra Cieślik z klasy 3b, Oskar Dziakiewicz z klasy 3b, Karina Próchnicka z klasy 4b i Filip Próchnicki z klasy 4a.
Wszyscy uczestnicy Turnieju Szachowego otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Finaliści rozgrywek zostali udekorowani medalami, wręczono im także nagrody rzeczowe. Wszyscy medaliści otrzymali ponadto zaproszenie na III Finałowy Turniej Szachowy w ramach projektu: „Szachy w mazowieckiej szkole”, który odbędzie się 14 grudnia 2023 r. w Warszawie.
Gratulujemy małym szachistom i życzymy dalszych sukcesów.