Uroczyste pożegnanie przedszkola połączone z Dniem Mamy i Taty w Grupach: Kaczuszki i Krasnoludki

Dziś pożegnać się trzeba,
więc przytulam Cię czule.
Czemu oczy mam mokre?
Ja nie płaczę w ogóle…
Jedną łezką pożegnam
ukochane przedszkole.
Może znów się spotkamy…
Ale tym razem w szkole!

Pod koniec czerwca tymi słowami najstarsze przedszkolaki pożegnały mury naszego przedszkola. W trakcie występów dzieci zaprezentowały wiersze, tańce i piosenki dedykowane rodzicom, a także wspominały magiczny czas spędzony w naszym przedszkolu. Dzieci podziękowały nauczycielom za wspólne zabawy, spacery, wycieczki, za opiekę, przekazaną wiedzę i umiejętności. Publiczność zachwyciła szczególnie pantomima pt. „Kopciuszek”. Był to czas wyjątkowy – pełen emocji, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Po części artystycznej pan dyrektor, Marcin Fidos, wręczył wszystkim dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe upominki. Na zakończenie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia i udały się na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Mamy nadzieję, że te uroczystości i czas spędzony w przedszkolu na długo pozostaną w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.

Kochane Przedszkolaki, dziękujemy Wam za radość, jaką wnosiliście do naszego przedszkola każdego dnia. Wasze uśmiechy, ciekawość świata i chęć do nauki były dla nas największą nagrodą. Jesteście gotowi na kolejne wyzwania, powodzenia w „zerówce”!

Bardzo dziękujemy również Rodzicom za każdą wspólną rozmowę, pomoc i zaangażowanie w życie naszej placówki. Byli Państwo dla nas nieocenionym wsparciem.

Wychowawczynie

Grupa Kaczuszki