Za nami wyjątkowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu!
21 maja dziewczynki z klasy 3c zaprezentowały na scenie występ promujący zdrowy styl życia, aktywność i dobre nawyki.
Było dużo uśmiechu, pozytywnej energii i pięknych emocji, a występ został doceniony przez jury, które przyznało naszym uczennicom I miejsce.
Serdecznie gratulujemy uczestniczkom oraz dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wydarzenia.