Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych.
Z tej okazji  dzieci we wszystkich grupach przygotowały dla babć i dziadków specjalny program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie.
Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek. W grupie Misie odbyły się dodatkowo warsztaty wspólnego dekorowania ciasteczek.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Grupa Kaczuszki

Grupa Żabki