PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023

Jestem małym przedszkolakiem,
ale dużo już potrafię.
Ja się uczę, gdy się bawię,
bo w zabawie jest ciekawiej…

29 listopada w Samorządowym Przedszkolu nr 3 odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci z grup: Misie i Biedronki. Ta wyjątkowa ceremonia była pełna radości, a maluchy czekały z niecierpliwością na ten wyjątkowy moment. Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały piosenki, wierszyki i tańce, które zostały nagrodzone oklaskami przez przybyłych gości. Najbardziej podniosłym momentem było złożenie ślubowania, po którym pan dyrektor, Marcin Fidos dokonał aktu pasowania. Było to niezwykle wzruszające, widzieć dzieci pełne radości i dumy, że stały się częścią przedszkolnej społeczności. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców. Dla naszych milusińskich było to ogromne przeżycie, które z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.