Konkurs „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

W grudniu 2020 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Warszawie zaprosił  dzieci z województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Celem konkursu było budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci, a także kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego od najmłodszych lat.
Konkurs przeprowadzany był  w dwóch kategoriach wiekowych:
• klasy I-III
• klasy IV-VI
Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe” w pracach plastycznych uczniów klas IV-VI obowiązkiem było wykorzystanie
w pracy oznaczenia PRODUKT POLSKI.

Spośród 165 prac przesłanych przez uczniów z województwa mazowieckiego wyłoniono zwycięzców. Miło nam poinformować, iż uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 – Natalia Ślusarz z klasy 3b- zdobyła III miejsce oraz nagrodę w kategorii dla uczniów klas I-III.

Serdecznie gratulujemy, Natalko!