VII edycja akcji #SprzątamyDlaPolski

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, znany też jako Światowy lub Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tego dnia na całym świecie corocznie prowadzone są akcje, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.
W tym roku, już po raz trzeci, nasza placówka wzięła udział w akcji  #SprzątamyDlaPolski, której głównym założeniem jest zmobilizowanie uczniów i zorganizowanie inicjatyw przyjaznych środowisku w trosce o los przyszłych pokoleń.
Po zapoznaniu dzieci z tematami związanymi z ekologią, zasadami i istotą segregowania odpadów oraz znaczeniem, jakie ma dla nas wszystkich dbanie o środowisko, nauczyciele wraz z podopiecznymi wyruszyli, aby wyzbierać śmieci na terenach zielonych w pobliżu obu naszych budynków szkolnych.