Każdy może zostać Świętym Mikołajem

Szkolne Koło PCK oraz Samorząd Uczniowski zapraszają wszystkich uczniów, rodziców i pracowników przedszkola i szkoły do wzięcia udziału we wspaniałej akcji wsparcia podopiecznych Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi. Ich opiekunowie zwracają się do nas z prośbą o przekazanie dla ich dzieci produktów i rzeczy, które są im niezbędne, które dzieci uwielbiają, a których nie mogą kupić od tak po prostu. W tym pięknym świątecznym czasie wszyscy możemy zostać Mikołajami i przynieść uśmiech dzieciom.
W dniach od 28 listopada do 15 grudnia zbierać będziemy:

• soki do herbaty najlepiej malinowe lub pomarańczowe Herbapolu
  • baterie R-14, AA, AAA
  • kisiele, budynie
  • soki Bobo-Frut
  • dżemy niskosłodzone– różne smaki
  • płatki na mleko – różne rodzaje i smaki
  • kaszki mleczne i bezmleczne
  • chusteczki wyciągane higieniczne
  • owoce w puszce
  • ręczniki różne rozmiary materiałowe i papierowe
  • kakao rozpuszczalne i naturalne
  • woda mineralna dla dzieci w małych butelkach.
    Prosimy o przynoszenie wymienionych produktów do swoich sal.

5 grudnia serdecznie zapraszamy też  na kiermasz ciast, który odbędzie się w budynku przy ul. Warszawskiej. Fundusze zebrane podczas kiermaszu przeznaczone zostaną na potrzeby Domu Dziecka dla Małych Dzieci.
Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.