Sukcesy naszych uczniów w konkursie „Pocztówka ze Świętym Mikołajem”

11 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „Pocztówka ze Świętym Mikołajem” ogłoszony przez Dom Kultury w Przysusze.

Przyświecały mu następujące cele:
• Przybliżenie postaci św. Mikołaja,
• kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych,
• rozwijanie umiejętności manualnych dzieci,
• budzenie i rozwijanie wrażliwości estetycznej, wyobraźni i ekspresji plastycznej,
• prezentacja twórczości plastycznej dzieci.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, do organizatorów dostarczono aż 148 prac dzieci z naszego regionu w kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat oraz 10-12 lat. Spośród wszystkich prac nagrodzono i wyróżniono 14, z czego 9 prac to pocztówki uczniów naszej szkoły.

W kategorii wiekowej 5-6 lat na trzecim miejscu znalazła się praca Mikołaja Kosińskiego.

W kategorii wiekowej 7-9 lat: I nagroda – Amelia Motyl, II nagroda – Lena Kłosińska,
III nagroda – Karolina Janus, wyróżnienia: Krzysztof Barski i Maja Juźwik.

W kategorii wiekowej 10-12 lat: III miejsce – Adam Piecyk, wyróżnienia: Patryk Juźwik i Filip Dubaj.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy! Dziękujemy również pozostałym dzieciom za wzięcie udziału w konkursie.

Fotografie pochodzą z archiwum Domu Kultury oraz z archiwów prywatnych.