Pierwszaki 2020 – Zdrowo i bezpiecznie do szkoły

W grudniu 2020 w dodatku specjalnym do „Echa Dnia” – „Pierwszaki 2020” w ramach podsumowania akcji „Zdrowo i bezpiecznie do szkoły” ukazały się zdjęcia klasy 1a i 1b z naszej szkoły. Po raz kolejny redakcja ogłosiła również konkurs na najsympatyczniejszą klasę pierwszą.  Uczniowie klas biorących udział w konkursie otrzymają odblaski zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

W powiecie przysuskim najsympatyczniejszą klasą pierwszą, dzięki głosom czytelników „Echa Dnia”, została klasa 1b: Nadia, Hana, Natan, Kacper, Patryk, Kacper, Piotr, Kuba, Konrad, Zosia, Gabryś, Karolinka, Lena, Janek, Marcel, Iza, Zosia, Wiktor, Emilka, Maja, Karina, Miłosz, Dawid, Hania, Tosia. Wszystkie dzieci z klasy otrzymają drobne upominki.

Gratulujemy!