Zajęcia otwarte w grupie Biedronki

Wielkanoc to czas zadumy, ale także i radości. To szczególny czas w roku i dlatego też stał się okazją do zorganizowania 27 marca w grupie Biedronki zajęć otwartych dla rodziców. Ich celem było przybliżenie zwyczajów wielkanocnych. Zajęcia rozpoczęliśmy od zaśpiewania „Piosenki wielkanocnej”. Następnie dzieci wraz z bliskimi rozwiązywały zagadki słuchowe, a także poznały historię o niezwykłym zajączku i jego pisankach. Wiele radości najmłodszym sprawiła zabawa ruchowa Zajączki do norki. Maluszki miały też okazję zrobić swoim rodzicom masażyk relaksacyjny i zaprezentować zabawę paluszkową. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonali stroik na świąteczny stół. Niespodzianką były słodkości od wielkanocnego zajączka. Zajęcia odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za obecność i zaangażowanie.