Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy stroik świąteczny

4 stycznia ogłoszone zostały wyniki konkursu na najpiękniejszy stroik świąteczny, który przeprowadzono w grudniu w Starostwie Powiatowym w Przysusze. W konkursie udział wzięli uczniowie z powiatu przysuskiego – uczniowie szkół podstawowych, w tym także dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych przy szkole (zerówek) oraz ponadpodstawowych.
Jury konkursu doceniło troje uczniów naszej szkoły. W kategorii klas 0-II drugie miejsce zdobyła Julia Gołąbek z oddziału przedszkolnego 0a, a uczeń klasy Ic – Aleksander Jędrzejczak został wyróżniony. W kategorii klas VI-VIII trzecie miejsce zdobył Dawid Szyszka z klasy VIIb.
Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 12 stycznia w budynku przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Przysusze.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom!