Prima Aprilis – Dzień bez Plecaka

Prima Aprilis do doskonała okazja nie tylko do robienia innym psikusów, ale również do dobrej zabawy. Uczniowie naszej szkoły zorganizowali tego dnia DZIEŃ BEZ PLECAKA. Przynieśli do szkoły wszystkie potrzebne podręczniki, zeszyty i przybory, ale nie spakowali ich jak co dzień do plecaka, tylko w walizki, torebki lub koszyki. Wśród najzabawniejszych „opakowań” znalazły się deskorolki, kontenerki dla zwierząt, a nawet stolik nocny. Do zabawy włączono koleżanki i kolegów z Ukrainy, którzy goszczą w naszej szkole.
Tego dnia na uczniów naszej szkoły czekała też inna niespodzianka – w każdej z klas na wybranych lekcjach pojawili się nowi nauczyciele. Byli to uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy poprowadzili zajęcia ze swoimi kolegami z młodszych i starszych klas.
Całości „prima aprilisowej” atmosfery dopełniła pogoda, która zaskoczyła wszystkich obfitymi opadami śniegu – po skończonych lekcjach można więc było udać się na sanki!