Śladami dinozaurów

10 czerwca pierwszaki z klasy b z PSP nr 2 w Przysusze odwiedziły Kompleks Turystyczny w Bałtowie. Wycieczka ta została zorganizowana w ramach nagrody ufundowanej przez Echo Dnia Radom za zdobycie I miejsca w rankingu na „Najsympatyczniejszą klasę pierwszą”.  Dzieci dowiedziały się wielu interesujących informacji, nie tylko na temat prehistorycznych zwierząt  zamieszkujących naszą planetę miliony lat temu, ale również miały możliwość zobaczenia zwierząt żyjących współcześnie, aczkolwiek niespotykanych na co dzień w okolicy m. in. wielbłądów, strusi, żubrów i wielu innych, mieszkających w  Zwierzyńcu bałtowskim. Zobaczyły Polskę w miniaturze – najpiękniejsze polskie zamki, bawiły się razem z czarownicami  na Sabathówce, odwiedziły Oceanarium i obejrzały seans filmowy w kinie 5D. Radość dzieci i uśmiech na ich twarzach – bezcenne, a chwile spędzone w tym miejscu na pewno będą dla nich niezapomniane.