Zakończenie roku przedszkolnego

Przedszkola czas już minął i jest nam jakoś smutno,
a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno.
Patrzymy na nią z żalem tak, a w oczach pełno łez.
Jesteśmy znowu w sali, gdzie wspomnień tyle jest…
Tymi słowami przedszkolaki z grup: Kaczuszki i Krasnoludki rozpoczęły uroczyste pożegnanie przedszkola, które odbyło się 23 czerwca. W trakcie występów dzieci zaprezentowały wiersze, tańce i piosenki. Wspominały cudowne chwile spędzone wśród kolegów, koleżanek, pań i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń. Po części słowno-muzycznej dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe upominki. Na koniec obie grupy wspólnie odśpiewały piosenkę pt. To były piękne dni i razem z rodzicami i nauczycielami udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez uzdolnionych kulinarnie rodziców. Ten wspólnie spędzony dzień z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci dzieci, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz rodziców. Dzieciom, które w tym roku pożegnały mury naszego przedszkola życzymy słonecznych, udanych wakacji oraz wielu sukcesów w szkole!