Świąteczne konkursy Samorządu Uczniowskiego – podsumowanie

Już za chwilkę przerwa świąteczna, czas na spotkania rodzinne i oderwanie się od codziennych obowiązków. Dni poprzedzające Boże Narodzenie są jednak bardzo pracowite dla uczniów; biorą oni bowiem udział w licznych konkursach i akcjach związanych z tematyką świąteczną. W przedświątecznych dniach podsumowano konkurs mikołajkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki mikołajkowej. W kategorii klas 4-8 nagrodzeni zostali Laura Andrzejczyk i Jakub Prokopczyk z klasy 5a. Oprócz dyplomów otrzymali oni nietypową nagrodę – kupon mikołajkowy uprawniający do jednorazowego zwolnienia z odpowiedzi, który mogą wykorzystać w dowolnym momencie do końca roku szkolnego.
W kategorii klas 0-3 zwyciężyli: Wiktoria Cieślik, Miłosz Konopka i Maja Lipińska z klasy 1b oraz Zuzanna Młodawska z klasy 2b. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i słodkie upominki.
Kolejny konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski to „Najpiękniejszy świąteczny wystrój sali”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 4-8. We wszystkich salach zapanowała świąteczna atmosfera, a jury miało bardzo trudne zadanie wyłonienia tych najciekawiej ozdobionych. Ostatecznie I miejsce przyznano klasie 4c, II miejsce klasie 8b, a III miejsce ex aequo klasie 4b i 6b. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo punkty w szkolnym Turnieju Klas.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach i wykazali się inicjatywą i kreatywnością.