Najsympatyczniejsze pierwszaki powiatu przysuskiego

W grudniu 2022 w dodatku specjalnym do „Echa Dnia” – „Pierwszaki 2022” w ramach podsumowania corocznej akcji edukacyjnej -,,Pierwszaki zdrowo i bezpiecznie do szkoły”, ukazały się zdjęcia klasy Ia i Ib z naszej szkoły.
Głównym celem całego przedsięwzięcia jest przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia.
Po raz kolejny odbył się także plebiscyt na najsympatyczniejszą klasę pierwszą regionu radomskiego. Głosami czytelników dziennika tytuł ,,Najsympatyczniejszej klasy pierwszej” powiatu przysuskiego otrzymała klasa Ib. Nagrodą za zwycięstwo jest zaproszenie klasy do Jura Parku w Bałtowie.
Gratulujemy!

Klasa Ib:
Jakub, Wojtek, Maja, Iga, Liliana, Miłosz, Nathan, Wojtek, Jan, Lilla, Aleksandra, Wiktoria, Natalia, Piotr, Ignaś, Krystian, Kuba, Antoś, Kalina, Olga, Wiktoria, Maja, Oliwia, Julian, Adaś. Wychowawczyni: Barbara Pawul.

1b

Klasa Ia: Antoni, Aleksander, Jan, Julia, Zofia, Leon, Jan, Adam, Dawid, Pola, Nikola, Anastazja, Inga, Wojciech, Stanisław, Aleksander, Mikołaj, Mikołaj, Julia, Wiktoria, Natalia, Marcelina, Zuzanna, Wojciech, Kamil. Wychowawczyni: Grażyna Jankowska.