Dzień Babci i Dziadka w Domu Kultury

Z inicjatywy pana dyrektora, Marcina Fidosa, przedszkolaki i uczniowie naszej placówki dnia 27 stycznia 2023 roku wystawili na scenie Domu Kultury w Przysusze Jasełka Bożonarodzeniowe. Złożyli również życzenia i zaśpiewali piosenkę dedykowaną swoim kochanym Babciom i Dziadziusiom. Przedstawienie wywołało wiele wzruszeń i nagrodzone zostało przez widownię gromkimi brawami. Wszyscy młodzi artyści byli przedstawieni widowni. W przygotowanie dekoracji zaangażowana była pani Monika Kumor-Niedźwiecka oraz pani Agata Żak. Przedszkolaki przygotowały panie: Anna Krawczyk i Anna Wamil. Rekwizytów użyczyły panie: Paulina Wojciechewicz i Wioleta Telecka, fotorelację, wykonaną przy użyciu sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości, zawdzięczamy pani Magdalenie Swat. Piosenkę, która stała się hitem spotkania, zaproponowała pani Barbara Kowalska. Piękne stroje to wyraz zaangażowania rodziców. Za pomoc dziękujemy także pani dyrektor, Ewie Retelewskiej oraz pracownikom Domu Kultury oraz naszej placówki i osobom towarzyszącym, państwu: Agacie Kinas, Agacie Prokopczyk, Halinie Owczarskiej, Janowi Chylakowi, Dariuszowi Kacprzakowi, Klaudii Kacprzak i Robertowi Niedźwieckiemu.
Koordynacją przedsięwzięcia zajęły się panie: Beata Kacprzak i Katarzyna Gołyska.