PORTRET OSKARA KOLBERGA – wręczenie nagród

12 stycznia w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego. W konkursie wzięło udział 19 placówek: przedszkola, szkoły i ośrodki wychowawcze. Do muzeum wpłynęło 179 prac, w tym 14 przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Dużym sukcesem jest zdobycie I miejsca w kategorii klas 4-6 przez Błażeja Borówkę z klasy 5a i II miejsca w kategorii klas 7-8 przez Esterę Mróz z klasy 7a. Przy odbiorze zasłużonych nagród naszym laureatom towarzyszyli: pani Anna Kozłowska, opiekun artystyczny uczestników oraz dyrekcja szkoły – pani Anna Jedlińska i pan Marcin Fidos.
Imprezę uświetnił koncert uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach, wśród których byli również nasi uczniowie: Zuzia Jankowska z klasy 2a, Gabrysia Kos z klasy 4a, Alicja Gołyska i Aleksandra Skalska z klasy 6b oraz Alicja Jarosińska z klasy 5a. W ich wykonaniu publiczność usłyszała tradycyjne polskie kolędy.
W galerii zdjęcia dzięki uprzejmości Muzeum Oskara Kolberga w Przysusze. https://www.muzeum-radom.pl/muzeum-o-kolberga/wreczenie-nagrod-fotorelacja/3350